Preview Mode Links will not work in preview mode

DEEP TALKS [CZE]


May 24, 2019

Záznam z konference Osobní růst 2019 - Brno #osobnirust19
----
Zuzana Špačková - psychiatrička z Fakultní nemocnice Brno, bloggerka a do nedávné doby také instagramerka pod přezdívkou I AM ZUZ, kterou sledovalo přes 30 tisíc lidí
----
Jaké jsou oblasti duševní hygieny? Jak ji zapracovat do každého dne? Jak neutíkat od přítomnosti a naopak si ji užít naplno?

Zuzana se věnuje boření mýtů a předsudků spojených s duševním (ne)zdravím - ať už jako lékařka na Psychiatrické klinice v Brně, nebo prostřednictvím besed a přednášek. Je spoluautorkou destigmatizačního projektu “Příběhy bláznovství”, který seznamuje širokou veřejnost s vybranými duševními chorobami a reálnými příběhy lidí, kteří s nimi žijí. V rámci iniciativy Nevyhořím se věnuje prevenci burnoutu studentů medicíny a mladých lékařů. Vystoupila také např. na TEDx Bratislava. Těší ji cvičení mindfulness s dětmi a čas strávený s milými lidmi a chytrými knihami.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=BZ9X0rkxydc

----

PODCAST DEEP TALKS

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.