Preview Mode Links will not work in preview mode

DEEP TALKS [CZE]


Feb 5, 2018

Dalším hostem v Deep Talks byl Jonáš Čumrik alias Johny Machette. Jonáš je český raper a jeden z nejúspěšnějších osobností českého Youtube.

První část tohoto Deep talku byla věnována Youtube. Jonáš si myslí, že na českém Youtube je spoustu odpadu a zbytečného obsahu, ale dají se tam najít i talentovaní lidé, kteří vytváří hodnotné věci, jako příklad uvádí Kovyho.

Povídáme si o tom, jak se Youtube tvorba změnila. Místo původních nadšenců je zde nyní mnoho tvůrců, kteří pouze kalkulují s trendy a vytváří obsah jen s cílem získat hodně shlédnutí.

Jonáš také radí firmám jak působit na sociálních sítích. V rozhovoru prozradí, jaká jsou pravidla pro tvoření trendy videí a jaká cílová skupina je na Youtube nejaktivnější.

Šokující moment nastává, když Jonáš prozradí, že je v generaci kolem 15-16 let normální “chlubit” se na Instagramu konzumací drog.

Zbytek rozhovoru se točí právě kolem této generace. Jonáš popisuje další a další šokující fakta, jak dnes mládež tráví čas a čím se baví.

Zajímá vás:

  • Proč spoustu mladých netuší co je baví?
  • Jakým způsobem inspirovat mladou generaci?
  • Proč je dnes moderní negativita, drogy a dekadence?

Pak se koukněte na tento Deep Talk.

----

PODCAST DEEP TALKS

Petr Ludwig, autor knihy Konec prokrastinace, si do podcastu DEEP TALKS zve hosty, se kterými se baví o tématech jako jsou hodnoty, smysl práce/života a tom, co dělat pro lepší českou společnost.