Preview Mode Links will not work in preview mode

DEEP TALKS [CZE]

Dec 31, 2021

Jak správně a udržitelně nastavit novoroční předsevzetí? A jak poznat, kterým informacím ohledně zdraví věřit a kterým ne? Dalším hostem Deep Talks byl již podruhé Lukáš Roubík. Lukášův první rozhovor je 3. nejposlouchanější rozhovor našeho podcastu vůbec.

Lukáš Roubík je...


Dec 23, 2021

Jak vzniká StandaShow a jaké rozhovory Standu nejvíce překvapily? Jaké jsou trendy současného internetu? A jak se dnes dá tvorba ideálně monetizovat?

V dalším díle Deep Talks jsem si povídal s moderátorem Stanislavem Hruškou. Standa má úspěšný kanál rozhovorů StandaShow, má jeden z nejvíce...


Dec 19, 2021

Jak v partnerských konfliktech hledat poznání o sobě? V čem mohou být hádky přínosnější než „tichá domácnost“? Kdy na vztahu ještě pracovat a kdy ze vztahu odejít? A jaké vlivy na naše vztahy má naše ego či to, co jsme zažili v dětství?

V dalším díle Deep Talks jsem si povídal...


Dec 14, 2021

Jaký je lék na populismus? Co dělat jako prevenci proti šíření dezinformací? Jak zvládlo Česko krizi z pohledu leadershipu a jak se z toho poučit?

V dalším díle Deep Talks jsem si povídal s Šimonem Pánkem. Šimon Pánek v roce 1992 založil humanitární organizaci Člověk v tísni, pro kterou pracuje...


Dec 7, 2021

Jak se doopravdy chová Billie Eilish, když zhasnou kamery? Za jakých okolností Emma skončila v DVTV? Jaké bylo opravdové zákulisí vzniku jejího selfie před Notre-Dame? Ale hlavně – jak se píseň By Now od Emmy a Jordana nyní dostala do finále české Eurovize?

V dalším díle Deep Talks jsem si...